״הקו שמנחה אותי בכל דבר שעשיתי הוא חדשנות, בידול ושיפור הסטנדרט הקיים. זו הסיבה שבגללה הקמתי עם 2 שותפים נוספים את אנליסט בשנות ה-80 והבאנו את תפיסת הניתוח הפונדמנטלי לארץ. זו הסיבה גם שעזבתי את אנליסט לאחר 17 שנים והקמתי את רשת ארקפה כדי להביא סטנדרט חדש לקפה איכותי.

לאחר מכירת רשת ארקפה הקמנו את אלפא ביתא כדי לשמש פתרון אלטרנטיבי אמיתי בתחום ניהול ההשקעות בישראל – ניהול השקעות כמותיות חכם תוך שימוש בטכנולוגיה המתקדמת ביותר. לכן, המיקוד של אלפא ביתא הוא ביישום מתודולוגיות השקעה מתקדמות שנוצרו בעקבות המחקרים האקדמיים הפיננסיים החדשים ביותר.

בעשור האחרון, החידוש הגדול בעולם ההשקעות הכמותיות היה השימוש בפקטורים שנמצאו באותם מחקרים מדעיים. לכן, פיתחנו באלפא ביתא את מערכת "אלפא אקסס" הבוחנת את הפקטורים שהוכחו מדעית בשטח ומאפשרת ניהול השקעות חכם ויעיל יותר באמצעותם.

אני מאמין שעתיד ניהול ההשקעות נמצא בבינה המלאכותית ובלמידת המכונה. כמות הדאטה הפיננסי שהצטברה במהלך השנים רק מכפילה את עצמה ולכן נדרשות מערכות מתוחכמות יותר לקרוא אותו, לנתח אותו ולהפיק ממנו תובנות ושיטות שיאפשרו להשיג תשואות ארוכות טווח טוב יותר.

זו הסיבה שבחרנו באלפא ביתא להשקיע את מיטב המאמצים בהטמעת מערכת בינה מלאכותית המאפשרת להשתמש בפקטורים כביג דאטה כדי לייצר מתודולוגיות AI לניהול נכסים פיננסיים. כך, אנחנו מכוונים להפיק את התוצאות הטובות ביותר לניהול נכסי לקוחותינו ולהוביל את תחום ההשקעות בישראל אל העתיד״.

צור קשר

אם אתם משקיעים כשירים המעוניינים לעבוד אתנו נשמח לקבוע פגישה
באמצעות השארת פרטים בטופס הבא:

    הנתונים המפורטים מהווים מידע כללי בלבד בנוגע לפעילותה של הקרן. השקעה בקרן הינה על בסיס הצעה פרטית ולפי שיקול דעתו המוחלט והבלעדי של השותף הכללי, בהתאם לאמור במסמכי ההשקעה של הקרן ולתנאים המפורטים בהם בלבד, לאחר שמשקיע קיבלם לידיו, בדקם באמצעיו הוא ובאופן אישי וללא כל הסתמכות על האמור בדף זה או על מנהלי הקרן ונציגיה וחתם על כל מסמכי ההשקעה בקרן.

    אין באמור כדי להוות תחליף לייעוץ מס, ייעוץ משפטי, או ייעוץ השקעות בידי יועץ השקעות בעל רישיון על פי דין, המתחשב בצרכים ובנתונים הייחודיים של כל אדם. כל משקיע נדרש להעריך באופן עצמאי את מלוא היבטי ההשקעה בקרן. זכויות בקרן אינן מוצעות ולא יוצעו לציבור ומידע זה אינו מהווה הצעה לציבור להשקעה בקרן. מובהר ומודגש כי ניירות הערך של הקרן יוצעו ויימכרו ללא יותר מ-35 ניצעים/משקיעים במהלך שנים עשר החודשים שקדמו לכל הצעה או מכירה כאמור, בצירוף ניצעים ומשקיעים כשירים, אשר ייבחרו בהליך הקבוע על ידי השותף הכללי לפי פרמטרים שונים שנקבעו, כגון סכום השקעה מינימלי, התאמת המשקיע לאופקי ההשקעה בקרן וכיוצא באלה. אין לראות באמור לעיל התחייבות של מנהל הקרן להשגת תשואה עודפת, או הימנעות מהפסד.

    אין בתוצאות עבר כדי להוות אינדיקציה או התחייבות כלשהי לגבי פעילות בקרן או תוצאות עתידיות של הפעילות בקרן. כל הנתונים המופיעים לעיל אינם מבוקרים וכפופים לשינויים. הקרן והשותף הכללי בה אינם ערבים לדיוק, שלמות, או שימושיות, המידע או הנתונים שהוצגו לעיל. כל הזכויות במסמך זה שמורות, וכל שעתוק או הפצה של מסמך זה, או חשיפה של תוכנו בדרך כלשהי בשלמותו או בחלקו ללא הסכמה מראש ובכתב של נציג הקרן, הינם אסורים